strona.worki.pl

Firma K&M Grupa sp. z o.o. z Gruszczyna, koło Poznania, jest producentem papierowych
i syntetycznych worków do odkurzaczy domowych i przemysłowych.

Kim jesteśmy

Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana.
Albert Einstein

Firma rodzinna

K&M powstała w 1993 roku jako firma rodzinna Krystyny i Marka Plaskowskich. Dziś zatrudnia ponad 50 osób i przewodzi na polskim rynku dostawców papierowych i syntetycznych worków do odkurzaczy domowych. Specjalizuje się w obsłudze sieci handlowych. Jako pierwsza wprowadziła na rynek komplet worków w estetycznym i ekologicznym opakowaniu kartonowym.

Dynamiczny rozwój

Od 1996 roku K&M prowadzi sprzedaż eksportową swych produktów, zdobywając stabilną pozycję w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. W 2001 dokonano fuzji kapitałowej z niemiecką firmą Papierverarbeitung Görlitz GmbH. Odtąd wytwarzane w obu zakładach produkty spod marki K&M zaczęły trafiać także na inne rynki europejskie, m.in. do Niemiec, Francji, Grecji, Włoch, Belgii i Rosji. Niedawno firma podjęła współpracę z największą siecią handlową na Litwie.

Jakość jest najważniejsza

K&M Grupa systematycznie podnosi jakość swych produktów oraz usług. Wprowadza patenty na unikatowe rozwiązania techniczne oraz zdobywa liczne certyfikaty i tytuły branżowe
Pobierz materiały:

Oferta handlowa (rozmiar: 6,8 MB)

Broszura K&M wersja angielska (rozmiar: 5,3 MB)

Nasze mocne strony:
 • Niezawodność

  Nie boimy się wyzwań, jesteśmy pracowici i trudno nas zniechęcić. Podjęte zobowiązania realizujemy starannie i na czas. Zawsze znajdujemy rozwiązanie.
 • Bogata oferta

  Mamy wszystkie worki. Długie i krótkie, wąskie i szerokie. Z papieru filtracyjnego i z włókniny micro. Żadnego odkurzacza nie zostawimy bez worka.
 • Kreatywność

  Pomysłowość naszych grafików i projektantów wykracza daleko poza granice tego, co banalnie można nazwać odkurzaniem mieszkania czy produkcją torebek z papieru.
 • Wypoczynek

  Wszystkich pracowników traktujemy jak członków rodziny, po partnersku. Nie urządzamy wyścigu. Wzajemne poznanie się poza pracą rozwiązuje wiele problemów.

 

Firma K&M Grupa Sp. z o.o. zrealizowała projekty inwestycyjne współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Zwiększenie konkurencyjności firmy poprzez zakup linii produkcyjnej worków do odkurzaczy na podstawie umowy nr SPOWKP/2.3/30/0636.
Zwiększenie konkurencyjności firmy K&M poprzez wprowadzenie innowacyjnego produktu kontrolowanego laboratoryjnie na podstawie umowy nr SPOWKP/2.3/30/01545

Zwiększenie konkurencyjności firmy K&M poprzez dywersyfikację i modernizację procesu produkcyjne- go na podstawie umowy nr SPOWKP/2.3/30/0636

Galeria zdjęć


Kim jesteśmy Kim jesteśmy Kim jesteśmy Kim jesteśmy

Do góry strony
Statystyki

Aktualności

-

Zapraszamy do Biedronki!
Już od 4 Maja w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju
będą dostępne w promocyjnej cenie maty izolacyjne pod pralkę.

Promocja